
| Napětí | Viz vybraná konfigurace |
| Třída efektivity | IE3 (prémiová účinnost) |
| Účinnost při 100% jmenovitém zatížení | 82,5 % |
| Jmenovitý proud (při 230/400 V) | 3,15/1,81A |
| Jmenovitý výkon | 0,75 kW |
| Výstupní rychlost | 136 rpm |
| Výstupní točivý moment | 49 Nm |
| Převodový poměr i | 10,49 |
| Koeficient převodovky cG | 2 |
| Třída ochrany | Viz vybraná konfigurace |
| Třída izolace | F |
| Provozní režim | S1 (nepřetržitý provoz) |
| Barva | Viz vybraná konfigurace |
| Bydlení | Hliník |
| Hmotnost | 16,00 Kg |
Děkuji mnohokrát! Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
This product can be configured. The selected options are displayed in the order information and the product price and delivery time are updated automatically.
Notes on option selection (German only) (other options available on request)