
| Spanning | Zie geselecteerde configuratie |
| Efficiëntieklasse | IE3 (Premium Rendement) |
| Rendement bij 100% nominale belasting | 89,6 % |
| Nominale stroom (bij 230/400V) | 18,70/10,80A |
| Nominaal vermogen | 5,5 kW |
| Uitvoersnelheid | 152 rpm |
| Uitgaand koppel | 345 Nm |
| Overdrachtsratio i | 9,55 |
| Versnellingsbakcoëfficiënt cG | 2,9 |
| Beschermingsklasse | Zie geselecteerde configuratie |
| Isolatieklasse | F |
| Bedrijfsmodus | S1 (continue werking) |
| Kleur | Zie geselecteerde configuratie |
| Huisvesting | Grijs gietijzer |
| Gewicht | 111,00 Kg |
Hartelijk dank! Je bericht is succesvol verzonden.
Ez a termék konfigurálható. A kiválasztott opciók megjelennek a rendelési információkban, a termék ára és a szállítási idő pedig automatikusan frissül.
Megjegyzések az opciók kiválasztásához (csak németül) (egyéb lehetőségek kérésre)