
| Spanning | Zie geselecteerde configuratie |
| Efficiëntieklasse | IE3 (Premium Rendement) |
| Rendement bij 100% nominale belasting | 88,6 % |
| Nominale stroom (bij 230/400V) | 15,10/8,70A |
| Nominaal vermogen | 4,0 kW |
| Uitvoersnelheid | 95 rpm |
| Uitgaand koppel | 400 Nm |
| Overdrachtsratio i | 15,37 |
| Versnellingsbakcoëfficiënt cG | 3,3 |
| Beschermingsklasse | Zie geselecteerde configuratie |
| Isolatieklasse | F |
| Bedrijfsmodus | S1 (continue werking) |
| Kleur | Zie geselecteerde configuratie |
| Huisvesting | Grijs gietijzer |
| Gewicht | 79,00 Kg |
Hartelijk dank! Je bericht is succesvol verzonden.
Tento produkt lze konfigurovat. Vybrané možnosti se zobrazí v informacích o objednávce a cena produktu a doba dodání se automaticky aktualizují.
Poznámky k výběru možností (pouze v němčině) (další možnosti jsou k dispozici na vyžádání)