
| Voltage | see selected configuration |
| Efficiency class | IE2 (High Efficiency) |
| Efficiency at 100% nominal load | 77,1 % |
| Rated current (at 230/400V) | 2,55/1,46A |
| Rated power | 0,55 kW |
| Output speed | 2,9 rpm |
| Output torque | 1720 Nm |
| translation ratio i | 478,39 |
| Gear coefficient cG | 2,5 |
| Protection class | see selected configuration |
| Insulation class | F |
| Operating mode | S1 (continuous operation) |
| Color | see selected configuration |
| housing | Gray cast iron |
| Weight | 135,00 Kg |
Köszönjük szépen! Üzenetét sikeresen továbbítottuk.
Ez a termék konfigurálható. A kiválasztott opciók megjelennek a rendelési információkban, a termék ára és a szállítási idő pedig automatikusan frissül.
Megjegyzések az opciók kiválasztásához (csak németül) (egyéb lehetőségek kérésre)