
| Spanning | Zie geselecteerde configuratie |
| Efficiëntieklasse | IE3 (Premium Rendement) |
| Rendement bij 100% nominale belasting | 85,3 % |
| Nominale stroom (bij 230/400V) | 5,80/3,35A |
| Nominaal vermogen | 1,5 kW |
| Uitvoersnelheid | 2,4 rpm |
| Uitgaand koppel | 5840 Nm |
| Overdrachtsratio i | 617,84 |
| Versnellingsbakcoëfficiënt cG | 1,35 |
| Beschermingsklasse | Zie geselecteerde configuratie |
| Isolatieklasse | F |
| Bedrijfsmodus | S1 (continue werking) |
| Kleur | Zie geselecteerde configuratie |
| Huisvesting | Grijs gietijzer |
| Gewicht | 215,00 Kg |
Hartelijk dank! Je bericht is succesvol verzonden.
Tento produkt lze konfigurovat. Vybrané možnosti se zobrazí v informacích o objednávce a cena produktu a doba dodání se automaticky aktualizují.
Poznámky k výběru možností (pouze v němčině) (další možnosti jsou k dispozici na vyžádání)