
| Spanning | Zie geselecteerde configuratie |
| Efficiëntieklasse | IE2 (hoog rendement) |
| Rendement bij 100% nominale belasting | 68,5 % |
| Nominale stroom (bij 230/400V) | 1,37/0,79A |
| Nominaal vermogen | 0,25 kW |
| Uitvoersnelheid | 100 rpm |
| Uitgaand koppel | 22 Nm |
| Overdrachtsratio i | 14,05 |
| Versnellingsbakcoëfficiënt cG | 2,2 |
| Beschermingsklasse | Zie geselecteerde configuratie |
| Isolatieklasse | F |
| Bedrijfsmodus | S1 (continue werking) |
| Kleur | Zie geselecteerde configuratie |
| Huisvesting | Aluminium |
| Gewicht | 8,50 Kg |
Köszönjük szépen! Üzenetét sikeresen továbbítottuk.
Ez a termék konfigurálható. A kiválasztott opciók megjelennek a rendelési információkban, a termék ára és a szállítási idő pedig automatikusan frissül.
Megjegyzések az opciók kiválasztásához (csak németül) (egyéb lehetőségek kérésre)