
| Voltage | see selected configuration |
| Efficiency class | IE3 (Premium Efficiency) |
| Efficiency at 100% nominal load | 82,5 % |
| Rated current (at 230/400V) | 3,15/1,81A |
| Rated power | 0,75 kW |
| Output speed | 322 rpm |
| Output torque | 21 Nm |
| translation ratio i | 4,43 |
| Gear coefficient cG | 4,9 |
| Protection class | see selected configuration |
| Insulation class | F |
| Operating mode | S1 (continuous operation) |
| Color | see selected configuration |
| housing | Aluminium |
| Weight | 16,00 Kg |
Thank you very much! Your message was successfully sent.
Ten produkt można skonfigurować. Wybrane opcje są wyświetlane w informacjach o zamówieniu, a cena produktu i czas dostawy są aktualizowane automatycznie.
Uwagi dotyczące wyboru opcji (tylko w języku niemieckim) (inne opcje dostępne na życzenie)