
| Feszültség | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| Hatékonysági osztály | IE3 (prémium hatékonyság) |
| Hatékonyság 100%-os névleges terhelésnél | 86,7 % |
| Névleges áram (230/400V-on) | 7,7/4,45A |
| Névleges teljesítmény | 2,2 kW |
| Kimeneti sebesség | 50 rpm |
| Kimeneti nyomaték | 425 Nm |
| Átviteli arány i | 29,37 |
| Sebességváltó együttható cG | 1,75 |
| Védelmi osztály | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| Szigetelési osztály | F |
| Működési mód | S1 (folyamatos működés) |
| Színes | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| Lakhatás | Szürke öntöttvas |
| Súly | 57,00 Kg |
Köszönjük szépen! Üzenetét sikeresen továbbítottuk.
Tento produkt lze konfigurovat. Vybrané možnosti se zobrazí v informacích o objednávce a cena produktu a doba dodání se automaticky aktualizují.
Poznámky k výběru možností (pouze v němčině) (další možnosti jsou k dispozici na vyžádání)