
| Napětí | Viz vybraná konfigurace |
| Třída efektivity | IE3 (prémiová účinnost) |
| Wirkungsgrad bei 100% Nennlast | 92,6 % |
| Jmenovitý proud (při 230/400 V) | 59,0/34,0A |
| Jmenovitý výkon | 18,5 kW |
| Výstupní rychlost | 141 rpm |
| Výstupní točivý moment | 1260 Nm |
| Převodový poměr i | 10,43 |
| Koeficient převodovky cG | 1,35 |
| Třída ochrany | Viz vybraná konfigurace |
| Třída izolace | F |
| Provozní režim | S1 (nepřetržitý provoz) |
| Barva | Viz vybraná konfigurace |
| Bydlení | Šedá litina |
| Hmotnost | 230,00 Kg |
Děkuji mnohokrát! Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Ten produkt można skonfigurować. Wybrane opcje są wyświetlane w informacjach o zamówieniu, a cena produktu i czas dostawy są aktualizowane automatycznie.
Uwagi dotyczące wyboru opcji (tylko w języku niemieckim) (inne opcje dostępne na życzenie)