
| Napětí | Viz vybraná konfigurace |
| Třída efektivity | IE2 (vysoká účinnost) |
| Wirkungsgrad bei 100% Nennlast | 68,5 % |
| Jmenovitý proud (při 230/400 V) | 1,37/0,79A |
| Jmenovitý výkon | 0,25 kW |
| Výstupní rychlost | 0,84 rpm |
| Výstupní točivý moment | 2720 Nm |
| Převodový poměr i | 1673,5 |
| Koeficient převodovky cG | 4,5 |
| Třída ochrany | Viz vybraná konfigurace |
| Třída izolace | F |
| Provozní režim | S1 (nepřetržitý provoz) |
| Barva | Viz vybraná konfigurace |
| Bydlení | Šedá litina |
| Hmotnost | 310,00 Kg |
Děkuji mnohokrát! Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
This product can be configured. The selected options are displayed in the order information and the product price and delivery time are updated automatically.
Notes on option selection (German only) (other options available on request)