
| Voltage | see selected configuration |
| Efficiency class | IE3 (Premium Efficiency) |
| Efficiency at 100% nominal load | 87,7 % |
| Rated current (at 230/400V) | 10,70/6,20A |
| Rated power | 3,0 kW |
| Output speed | 10 rpm |
| Output torque | 2780 Nm |
| translation ratio i | 141,34 |
| Gear coefficient cG | 1,55 |
| Protection class | see selected configuration |
| Insulation class | F |
| Operating mode | S1 (continuous operation) |
| Color | see selected configuration |
| housing | Gray cast iron |
| Weight | 146,00 Kg |
Thank you very much! Your message was successfully sent.
Tento produkt lze konfigurovat. Vybrané možnosti se zobrazí v informacích o objednávce a cena produktu a doba dodání se automaticky aktualizují.
Poznámky k výběru možností (pouze v němčině) (další možnosti jsou k dispozici na vyžádání)