
| Voltage | see selected configuration |
| Efficiency class | IE2 (High Efficiency) |
| Efficiency at 100% nominal load | 59,1 % |
| Rated current (at 230/400V) | 0,81/0,47A |
| Rated power | 0,12 kW |
| Output speed | 0,58 rpm |
| Output torque | 1850 Nm |
| translation ratio i | 2367,1 |
| Gear coefficient cG | 2,3 |
| Protection class | see selected configuration |
| Insulation class | F |
| Operating mode | S1 (continuous operation) |
| Color | see selected configuration |
| housing | Gray cast iron |
| Weight | 132,00 Kg |
Thank you very much! Your message was successfully sent.
Ez a termék konfigurálható. A kiválasztott opciók megjelennek a rendelési információkban, a termék ára és a szállítási idő pedig automatikusan frissül.
Notes on option selection (German only) (other options available on request)