
| Voltage | see selected configuration |
| Efficiency class | IE2 (High Efficiency) |
| Efficiency at 100% nominal load | 72,7 % |
| Rated current (at 230/400V) | 1,73/1,00A |
| Rated power | 0,37 kW |
| Output speed | 0,93 rpm |
| Output torque | 3630 Nm |
| Átviteli arány i | 1510,3 |
| Sebességváltó együttható cG | 3,4 |
| Védelmi osztály | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| Szigetelési osztály | F |
| Működési mód | S1 (folyamatos működés) |
| Színes | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| Lakhatás | Szürke öntöttvas |
| Súly | 310,00 Kg |
Köszönjük szépen! Üzenetét sikeresen továbbítottuk.
Ez a termék konfigurálható. A kiválasztott opciók megjelennek a rendelési információkban, a termék ára és a szállítási idő pedig automatikusan frissül.
Megjegyzések az opciók kiválasztásához (csak németül) (egyéb lehetőségek kérésre)