
| Voltage | see selected configuration |
| Efficiency class | IE2 (High Efficiency) |
| Efficiency at 100% nominal load | 64,7 % |
| Rated current (at 230/400V) | 0,95/0,55A |
| Rated power | 0,18 kW |
| Output speed | 56 rpm |
| Output torque | 28 Nm |
| translation ratio i | 24,56 |
| Gear coefficient cG | 3,7 |
| Protection class | see selected configuration |
| Insulation class | F |
| Operating mode | S1 (continuous operation) |
| Color | see selected configuration |
| housing | Aluminium |
| Weight | 9,70 Kg |
Thank you very much! Your message was successfully sent.
Ten produkt można skonfigurować. Wybrane opcje są wyświetlane w informacjach o zamówieniu, a cena produktu i czas dostawy są aktualizowane automatycznie.
Uwagi dotyczące wyboru opcji (tylko w języku niemieckim) (inne opcje dostępne na życzenie)