
| Voltage | see selected configuration |
| Efficiency class | IE3 (Premium Efficiency) |
| Efficiency at 100% nominal load | 88,6 % |
| Rated current (at 230/400V) | 15,10/8,70A |
| Rated power | 4,0 kW |
| Output speed | 137 rpm |
| Output torque | 280 Nm |
| translation ratio i | 10,68 |
| Gear coefficient cG | 1,35 |
| Protection class | see selected configuration |
| Insulation class | F |
| Operating mode | S1 (continuous operation) |
| Color | see selected configuration |
| housing | Gray cast iron |
| Weight | 52,00 Kg |
Merci beaucoup ! Votre message a été transmis avec succès.
Ten produkt można skonfigurować. Wybrane opcje są wyświetlane w informacjach o zamówieniu, a cena produktu i czas dostawy są aktualizowane automatycznie.
Uwagi dotyczące wyboru opcji (tylko w języku niemieckim) (inne opcje dostępne na życzenie)